Prof. Andrzej Nowak – Jak odbudować Polskę – Świetny wykład

560
https://www.youtube.com/watch?v=yddCq33xKE4
Published on 19 lutego 2016 by
Opublikowany 27.09.2015 Telewizja Patriotyczna

SUBSKRYBUJ KANAŁ! „Film umieszczony w dobrej wierze, jeśli masz jakieś wątpliwości i uważasz, że narusza prawa autorskie, proszę napisz do mnie maila: info@antysystempolska.pl”. Celem filmu jest informowanie, pokazywanie prawdy. Film ma charakter patriotyczny.”

WEJDŹ PONIŻEJ:
Strona WWW: http://antysystempolska.pl
Fanpage: http://bit.ly/antysystem
Grupa FB: http://bit.ly/antysystempolska

Prof. Andrzej Nowak podczas spotkania z Polakami zadaje sobie pytanie: Czy uda się odbudować Polskę oraz jak odbudować Polskę. Przede wszystkim trzeba odsunąć władzę od rządzenia Polską. Władzę, która opiera się na kłamstwie. Istnieje również zagrożenie zewnętrzne. W ostatnich 25 latach nie mieliśmy takiego zagrożenia, gdzie zagrałaby nam zewnętrzna agresja. Teraz mamy taką sytuację. Nie mamy obecnie żadnej gwarancji, że agresja zewnętrzna zawita do nas i zaatakuje nasz dom (to jest Polskę). Dużą rolę odgrywa w tej kwestii czynnik czasu. Czy zdążymy odbudować dom zanim będzie za późno. Istotne jest aby w tym roku (2015) wygrać wybory. Tylko pozbawienie władzy ludzi opierających się na kłamstwie może przyczynić się do zbudowania tego domu, domu który sam siebie obroni. Jest szansa na wygranie obu wyborów, stając do wyborów. To pozwoli kontynuować tradycję republikańską w Polsce. W historii Polski jasno widać, że bywały wcześniej zagrożenia dla tej tradycji republikańskiej. Jest to odniesienie do fałszowania wyborów, do kupowania głosów. Historia niweczenia polskiej tradycji republikańskiej sięga aż do czasów I Rzeczpospolitej Polski. Tej największej Polski, najwspanialszej Polski. Dlatego musimy teraz wygrać wybory. Istotna jest sama kontrola wyborów, żeby społeczeństwo włączyło się w ruch kontroli wyborów i dopilnować, żeby nie doszło do fałszowania wyborów. Drugą kwestią jest to, żeby przekonać innych współobywateli, że dom – Polska nie jest teraz domem bezpiecznym, dlatego potrzebne są ich głosy, żeby dokonać zmiany i zdobyć więcej lub przynajmniej 50%.

Po wyborach w 2005 roku koalicja PiS – LPR – Samoobrona nie skończyła się dlatego, że coś poszło źle ze strony Prawa i Sprawiedliwości, lecz po prostu nie mogła ta koalicja przetrwać. Z góry była skazana na niepowodzenie. Dlatego ważne teraz jest aby zdobyć większość samodzielnie.

Profesor Andrzej Nowak ciekawie wypowiada się również o tym całym przemyśle nienawiści wokół Jarosława Kaczyńskiego. Nie powinniśmy się przejmować tym co robią tak zwane „lemingi”. To są ludzie, którzy nie interesują się Polską. Oni chcą mieć tylko święty spokój, który oferuje im najbardziej cyniczna partia w Sejmie. Z „lemingami” nie warto dyskutować. Ta władza wbrew pozorom nie jest władzą głupią. Oni zdają sobie sprawę z tego jak postępują. Oni są po prostu cyniczny, wyrachowani. Za nimi stoją potężne media.

Zobacz cały film z udziałem profesora Andrzeja Nowaka, gdzie prof. Andrzej Nowak mówi realnie o sprawach ważnych dla Polski i Polaków. Wypowiada się ciekawie o realnych zagrożeniach dla Polski Rzeczpospolitej oraz o zmianach jakie muszą nastąpić, żeby zmienić Polskę w bezpieczny dom.

Na koniec niech każdy Polak zada sobie pytanie. Czy sami obronimy siebie i Polskę?

Category Tag

Add your comment