Świt Księżyca ( M o o n R i s i n g ) HD – PL

628
https://www.youtube.com/watch?v=5BqhDn5DRqo
Published on 6 sierpnia 2015 by

Opublikowany 06.04.2015 Celowniczy X
Pamiętnego historycznego roku 1969, gdy Apollo 13 wyruszył z misją NASA na podbój Księżyca , doszło podczas tego lotu do kilku niewytłumaczalnych zjawisk. Jak wiemy problemy doskwierały załodze na pokładzie statku od samego początku, tej trudnej jak na owe czasy misji. Gdy statek z kosmonautami zbliżył się do orbity naszego satelity, podekscytowana załoga wykonała kilkanaście ciekawych zdjęć na których , ku zdziwieniu załogi widać było dziwne obiekty latające. Gdy poddano fotografie dokładniej analizie , dostrzeżono na nich dziwne, niewytłumaczalne po dziś dzień budowle widoczne na powierzchni Księżyca.Lecz nie tylko budowle przykuły uwagę badaczy , bowiem na kilku fotografiach widać było niezidentyfikowane obiekty latające, co z przerażeniem w oczach potwierdzili sami członkowie Apollo . Agencja kosmiczna NASA nakazała załodze Apolla zachować to w tajemnicy i utajniła te wszystkie dziwne zjawiska przed opinią publiczną .
Do dziś (czyli prawie od pół wieku) nie udostępniono całości materiału nagranego na Srebrnym Globie. A fragmenty, które udostępniono, są w jakości tak słabej, że niewiele na nich widać. Jednak oryginały były kolorowe i nagrywane specjalną kamerą (której specyfikację można znaleźć w Internecie), gdzie jakość byłaby dziś porównywalna raczej do jakości materiału HD. Gdy głosy domagające się dostępu do tych nagrań zaczęły być zbyt głośne, okazało się, że… ORYGINALNE TAŚMY Z MISJI APOLLO ZAGINĘŁY!

To nie jest niestety żart – miało to faktycznie miejsce całkiem niedawno, NASA przyznało z rozbrajającą szczerością, że nie wiedzą, gdzie są te taśmy. Tak czy inaczej – nasz stary dobry Księżyc ukrywa zapewne niejedną tajemnicę. Oto film który pokazuje prawdziwe oblicze księżyca.

Category

Add your comment