Zakazany, ukrywany 27 lat film. CAŁOŚĆ ! – Jak Bolek Wałęsa zniszczył Solidarność

690
Published on 12 sierpnia 2015 by

Opublikowany 14.07.2012 nie przebaczaj za zdradzonych
CAŁOŚĆ !
Jak Wałęsa zdradził Solidarność.
Dokumentacja wideo – pokazuje jak Wałęsa manipulował i dogadywał się z komunistami, aby osłabić i zniszczyć Solidarność.
1981 Marzec.
Krajowy Komitet Strajkowy.
Wałęsa usiłuje przekonać ludzi, aby NIE STRAJKOWALI !!
Strajk Krajowy został przygotowany przez Solidarność i Solidarność Rolników.
Rolnicy zgromadzili żywność na strajk długoterminowy. Wałęsa zdradził Solidarność układając się z rządem komunistów PRL-u.
Do strajku nie doszło, a w grudniu 1981 Jaruzelski wprowadził stan wojenny.

Film, którego produkcję rozpoczęto na zlecenie TVP, został zablokowany – krótko po rozpoczęciu nagrań, następnie własnym wykonawcy sumptem ukończyli produkcję (na taśmach dostarczonych prywatnie przez operatorów), i kręcony film kończono nielegalnie i niestety z tego powodu, zabrakło profesjonalnej obróbki filmu i niestety efektem kiepska jakość tych taśm.
Przez 27 lat taśmy przeleżały ukryte, nigdzie nie emitowane.

Ciekawostka nr 1. Stenogramy z posiedzenia Biura Politycznego PZPR z 1984 r. dokumentują wypowiedź Rakowskiego o tym, że zupełnie niepotrzebny jest „ostrzał” Wałęsy bo to jest swój człowiek i nim się steruje.
( Archiwum Akt Nowych, KC PZPR, sygn. V/246, fragment stenogramu z posiedzenia Biura Politycznego KC PZPR w dniu 27 listopada 1984 r. , wypowiedź Mieczysława F. Rakowskiego )

Ciekawostka nr 2. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do przyjacielskich powiązań Wałęsy z Jaruzelskim, Rakowskim, Kanią, Kiszczakiem i innymi komuchami, polecam relację (całkiem świeże wydarzenie z początku lipca 2012 roku.) – jak Wałęsa gości się u Jaruzelskiego na nalewce.
http://www.fakt.pl/Lech-Walesa-odwied…

Category

Add your comment