CUD TERAPII DOKTORA GERSONA (cały film)

1,335
https://www.youtube.com/watch?v=aC8vXde5fY8
Published on 20 sierpnia 2015 by

Opublikowany 16.06.2013 Krzysztof H
Naturalna metoda leczenia raka i innych chorób przewlekłych
“Lekarstwo na raka zostało wynalezione w….1928 roku!”
Podejście doktora Gersona do tematu zdrowia i chorób jest bardzo różne od podejścia konwencjonalnej medycyny, niezwykle istotne jest zatem zrozumienie jego podstawowych założeń. Kiedy to się stanie, teoria i praktyka terapii staną się klarowne i pełne głębokiej logiki. Jej siła uzdrawiania nie jest ściśle ukierunkowana na jedna chorobę, co tłumaczy dlaczego jest w stanie radzić sobie z szerokim zakresem problemów: celem terapii jest odbudowa sił obronnych całego organizmu, który jest wówczas w stanie sam się uleczyć. Niewiarygodne możliwości samoleczenia organizmu, w pełni wykorzystywane w tym programie, są poważnie zaniedbywane czy nawet odrzucane przez medycynę konwencjonalną. Co oczywiste, jego całościowość jest trudna do zaakceptowania dla wykształconych tradycyjnie, tzn. w duchu specjalizacji, lekarzy. Jednak założenia terapii są jasne i logiczne, wielu pacjentów wybiera program Gersona będąc w głębokim kryzysie zdrowotnym z powodu sensowności terapii i wiarygodniej obietnicy wyzdrowienia.

Celem terapii jest walka z przyczyną a nie skutkiem choroby. Skupia się na dwóch aspektach które definiuje jako główne przyczyny chorób: zanieczyszczeniach (toksemii) i niedoborach. Obie są skutkiem współczesnego, dalekiego od naturalnego sposobu życia. Obie są, związane ze współczesną dietą i zanieczyszczeniem środowiska.

“Pozostań blisko natury a jej odwieczne prawa będą cię chronić”
– dr Max Gerson.

“Lekarstwo na raka i dosłownie wszystkie schorzenia chroniczne zostało
wynalezione przez czysty przypadek, przez jednego człowieka:
doktora Maxa Gersona”
– cytat z filmu ” Cud Terapii Gersona ”

http://www.czarymary.pl/p_38093_terap… ( książka – Metoda doktora Gersona. Leczenie raka i innych chorób przewlekłych – Charlotte Gerson, Beata Bishop)

Pierwszy Ośrodek Terapii Dr. Maxa Gersona jest juz w Polsce 😉

Category

Add your comment