Kłamstwo w którym żyjemy – napisy PL [Freshtastical]

2,606
https://www.youtube.com/watch?v=iTKbYIkxKMg
Published on 24 sierpnia 2015 by
Opublikowany 16.04.2015 BladyMamut1

W sieci pojawiło się wiele opinii ekspertów, którzy wiedzą wszystko o prawie niczym więc w linkach poniżej można znaleźć coś nie coś na temat danych poruszanych w materiale:
Około 795 milionów ludzi na świecie nie ma wystarczającej ilości jedzenia, aby prowadzić zdrowe i aktywne życie.
https://www.wfp.org/hunger/stats
Choroby jatrogenne w USA dane z 2003 roku – 783,936 czyli pierwsza w kolejności i główna przyczyna zgonów – wyprzedza raka i choroby serca. Organizacja, która sporządziła raport została zamknięta po ogłoszeniu raportu, żeby nie niepokoić, ani ludzi, ani urzędników ze służby zdrowia, ani korporacji.
http://www.sustainablemedicine.org/un…
W raporcie prezydenckiego panelu do spraw raka przewidują, że u 41% amerykanów w ciągu swojego życia będą mieli zdiagnozowanego raka. Co drugi mężczyzna i co trzecia kobieta.
http://www.upi.com/Health_News/2010/0…

“W Ameryce nie ma czegoś takiego, w tym rozdziale historii świata, jak niezależna prasa. Wy to wiecie i ja to wiem. Żaden z was nie śmie uczciwie przedstawić swojej opinii. A gdyby spróbował, to wie z góry, że nigdy by się to nie ukazało w druku… Interesem dziennikarza jest zniszczenie prawdy, kłamanie w żywe oczy, perwersja, poniżenie, drżenie u stóp mamony i sprzedawanie swojego kraju i swojej rasy za codzienny chleb. Wy o tym wiecie i ja o tym wiem; i co za szaleństwo wznosić ten toast za niezależną prasę? Jesteśmy narzędziami i wasalami bogaczy za kulisami. Jesteśmy marionetkami; oni pociągają za sznurki, a my tańczymy. Nasze talenty, nasze możliwości i nasze życie są własnością innych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami.” – John Swinton

“W naszych marzeniach, ludzie poddają się z doskonałą uległością naszym formującym dłoniom. Obecne konwencje edukacyjne kształcenia intelektualnego i charakteru znikają z ich umysłów i nieskrępowani przez tradycję, pracujemy z własnej dobrej woli nad wdzięcznym i wrażliwym ludem. Nie będziemy starać się z tych ludzi, ani z ich dzieci, robić filozofów, czy ludzi nauki. Nie musimy z nich robić autorów, nauczycieli, poetów czy pismaków. Nie będziemy szukać wśród nich ani wielkich artystów, malarzy, muzyków, ani prawników, lekarzy, kaznodziejów, polityków, mężów stanu — których mamy duży zapas. Zadanie jest proste. Będziemy organizować dzieci i uczyć je w sposób doskonały tego, co ich ojcowie i matki robią w sposób niedoskonały.” — John D. Rockefeller

Tytuł oryginalny: The Lie We Live
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ipe6C…

—————————————-­­—————————-

I have done subtitles for this video.
I do not own any copyrights, all the rights goes to Spencer Cathcart https://www.youtube.com/user/Freshtas….

Category

Add your comment